Wiemy, czego potrzebujesz

Serwis, konsultacje
i opieka 24/h

Twoja koparka może mieć lepsze życie. Ty możesz więcej na niej zarabiać. Możesz też spać spokojnie, wiedząc, że spoczywa w dobrych rękach, że czuwa nad nią ktoś, kto o koparkach może książek nie napisał, ale to tylko kwestia czasu. Dlatego obok kolokacji koparek i taniego dostępu do zielonego prądu, oferujemy Ci znacznie więcej: serwis 24/h, dowóz, montaż, konfigurację, konsultacje oraz zdalny dostęp do Twojej inwestycji.

I to z każdego miejsca na świecie.

Tak, możesz przechowywać swoje koparki u nas i liczyć, że jeśli coś pójdzie nie tak, naprawa będzie błyskawiczna i w abonamencie.

Tak, możesz liczyć na to, że zakupione przez Ciebie koparki nie tylko do Ciebie dowieziemy, ale i przeprowadzimy konfigurację i połączymy z Twoim telefonem i laptopem.

Tak, możesz mieć dostęp do swojej koparki i sterować nią ze swojego domu, z firmy i z Karaibów. Pomożemy Ci w synchronizacji i będziemy trzymać nad nią pieczę.

Tak, możesz liczyć na to, że przeszkolimy Cię nie tylko w zakresie obsługi koparki, ale i inwestowania w kryptowaluty. Możemy to zrobić online, możemy przeprowadzić szkolenie dla pracowników Twojej firmy. Tak, jak Ci wygodnie!

Xminer?
O koparkach wiemy wszystko.

Skontaktuj się z nami

A może by tak...

Wybrać ofertę all in?

W tej inwestycji nie musisz być sam. Nie musisz iść w ciemno, nie musisz mieć nadzieję i ufać wyłącznie własnej intuicji. Zostawiając nam koparkę, zyskujesz nie tylko tani prąd, ale i opiekę serwisową oraz świetne warunki do przechowywania koparek. Lubisz czuwać nad swoimi pieniędzmi? Nie ma problemu.

Skonfigurujemy dla Ciebie zdalny dostęp!

Postaw na

Stały kontakt
ze specjalistą

Wybierając pełną obsługę, wybierasz nie tylko świetne warunki dla swoich koparek kryptowalut - wybierasz też świadomość, że masz stały kontakt ze specjalistami, którzy co jak co, ale o koparkach wiedzą wszystko. Dołącz swoje koparki do naszej kopalni i wydobywaj bez ograniczeń.

To się opłaca!

Maszyny Xminer

Wyceń kolokację koparek

Krok 1/3

Ile koparek kolokujesz?

Podaj liczbę koparek, którą chciałbyś, abyśmy się zajęli

koparki kryptowalut

Postaw na świadomą inwestycję

Kolejność? U nas jest dowolna. Możesz najpierw zamówić szkolenie lub konsultację online, żeby dowiedzieć się, czy koparki to coś dla Ciebie. Możesz zakupić u nas koparki i spróbować przechowywać je w domu, możesz od razu wybrać naszą kolokację - razem z pełnym pakietem lub jako pojedynczą usługą. Cokolwiek potrzebujesz, jesteśmy do dyspozycji.

W Xminer masz wybór!

Kontakt