Kryptowaluty

To lubimy!

Chyba śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy jedną z firm, której się udało. Udało zarobić na kryptowalutach, udało wytrwać w tym biznesie wiele lat i udało stworzyć markę, która z kryptowalut żyje i pracuje z nimi na co dzień.


Nasza kopalnia to dowód na to, że gorączka kryptowalutowego złota jest w zasięgu ręki, jest namacalna i jest realna. Wiedzą o tym, jak inwestować, dzielimy się od lat. I mamy referencje!

Oprócz wiedzy dajemy też możliwości. Lokalizacja naszej kopalni w bezpośrednim sąsiedztwie biogazowni sprawia, że możemy zaproponować naszym klientom prąd za jedyne 32 grosze netto za kWh. Stworzone przez nas abonamenty realnie wpływają więc nie tylko na wygodę inwestycji, ale i realny zarobek naszych klientów. Koparki również sprzedajemy i profesjonalnie serwisujemy.


I to są rzeczy, za które klienci nas uwielbiają.


W naszej pracy codziennie udowadniamy, że kryptowaluty to jest sektor, w który warto zainwestować. Czujesz, że inwestycja w nowoczesne technologie to coś, dla Ciebie?


Dobrze trafiłeś!

Łukasz Botorek

Nasz mistrz Yoda, CEO i człowiek, który pojęcia takie jak blockchain, bitcoin i kopanie kryptowalut z powodzeniem tłumaczy nawet przedszkolakom.

Wieloletnie doświadczenie w branży inwestycyjnej i energetycznej w połączeniu z pasją do nowej technologii zaowocowało u niego tworzeniem biznesu, o którym wielu tylko marzy. W Xminer zarządza zespołem, szkoli inwestorów i wyznacza trendy na rynku. Warto go poznać!

skontaktuj się z Łukaszem