Zainwestuj w koparki

Wspieramy
przedsiębiorców.
Od A do Z!

Inwestując firmowe środki w kryptowaluty, nie musisz być zdany tylko na siebie lub wiedzę zdobytą z czeluści internetów. W Xminer wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie inwestycji - od zakupu koparek, przez pełną obsługę, aż po szkolenia dla firm. Wybierając Xminer, wybierasz firmę na solidnych podstawach, która wprowadzi Twoją firmę w świat kryptowalut.

Wybierz rzetelną wiedzę, wybierz doświadczenie biznesowe.

Wybierz Xminer.

Dlaczego warto inwestować razem z nami?

Tworzymy i serwisujemy koparki

Tworzymy i serwisujemy koparki

Jesteśmy partnerem, u którego możesz kupić polskie koparki kryptowalut - z gwarancją, serwisem i szkoleniem z obsługi. Możesz wybrać zarówno gotowy produkt, jak i zamówić u nas koparkę o niemal dowolnych parametrach. Doradzimy najlepszy wybór do Twojego budżetu.

Pełna obsługa

Pełna obsługa

Nasza oferta to nie wyłącznie sprzedaż produktu, który ma zarabiać. Oferujemy przechowywanie w najlepszych warunkach, tani prąd, ubezpieczenie, serwis 24/h, zdalny dostęp i wiele innych. Nie musisz przetrzymywać kilkunastu koparek w siedzibie swojej firmy. Zostaw to profesjonalistom.

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm

Oferujemy indywidualne szkolenia wprowadzające dla firm, z indywidualnym programem i dojazdem w cenie. Szkolenie obejmuje nie tylko obsługę zakupionych u nas koparek, ale i unikalną wiedzę biznesową w zakresie kryptowalut. Wykorzystaj ją na swoją korzyść.

Nasi eksperci

Kto będzie Cię szkolił?

Za szkolenia w Xminer odpowiada Łukasz Botorek - nasz specjalista i CEO, który nie tylko posiada ogromną wiedzę o inwestowaniu, ale i potrafi ją przekazać nawet opornym. Ostrzegamy lojalnie, że spotkanie z tym człowiekiem zazwyczaj kończy się olśnieniem i kryptowalutową zajawką, która trwa latami. Masz ochotę na próbkę? Zapraszamy na naszego bloga!

Maszyny Xminer

Wyceń kolokację koparek

Krok 1/3

Ile koparek kolokujesz?

Podaj liczbę koparek, którą chciałbyś, abyśmy się zajęli

oferta

Koparka + pełna obsługa już od XXX zł netto.

Sprawdź pakiety

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Xminer

Jeszcze dziś skontaktuj się z naszym zespołem i porozmawiaj z nami o Twojej inwestycji.

Obiecujemy, że się nie zawiedziesz!